kurier poczta

Kurier poczta Lipsko

Mazowieckie

Doświadczona firma kurierska – przesyłki szybko i wygodnie. Od dziesięciu lat reagujemy na sektorze usług kurierskich, gwarantując naszym klientom najwyższe standardy i bezpieczeństwo. Zaufało nam ponad 230 tys. klientów biznesowych i innych. Ofertę dostosowujemy na teraz do spraw, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, by każda wysłana paczka, każdy dokument a każda przesyłka gabarytowa wchodziły do klienci przez ścian i wciąż na etap. Zobacz, co możemy spowodować dla Ciebie!

Kurier poczta Żuromin

W swym serwisie możesz wziąć krajowe i zagraniczne przesyłki kurierskie innych krojów i gabarytów. Zrobisz wtedy w szkoła otwarty i silny, a Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do końcu. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki z firmy do firmy, a też przeprowadzki oraz drugie ciekawe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Żuromin

Kim jesteśmy?

Z lat już (właśnie z roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. A jesteśmy czymś wysoce niż tylko część internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do oferowania usług doradztwa w transporcie drogowym. Jest to gwarancja bezpieczeństwa i solidności na miejscu serwisów internetowych, które takich praw nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym wymaganiom i poświadcza naukę i sztuce z obszaru logistyki, jakie posiada swój układ. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki naszych Użytkowników wchodziły do końcu w najwydajniejszy sposób. Wiemy te, jak zapewnić bezpieczeństwo paczek, dokumentów i ofert, a też poufność danych, jakie są niezbędne do wykonania nadania i dostarczenia paczki.

Kurier poczta Żuromin

Jak wysyłamy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie przeznaczane na części KurierPaczka. pl są produkowane przez prowadzące firmy kurierskie. Współpracujemy jedynie ze doświadczonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wielkiej wartości, a polski serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki oraz drugie przesyłki, które dostarczy kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w wpływie ręki, bez wynikania spośród wieżowcu i nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne formaty i gabaryty

Przesyłka kurierska wówczas nie tylko paczka, lecz też list, dokumenty do podpisania i natychmiastowego odesłania do nadawcy, a też przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, którą potrzebujesz wysłać, wybierając najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Żuromin

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz stykając się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla naszych Użytkowników jesteśmy szereg udogodnień uczestniczących w przygotowaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dopasować zamawianie kuriera przez internet i telefonicznie. Każdy może samodzielnie wybrać opcje, jakie mu cierpią, na części internetowej, natomiast gdy chcesz poprosić o pomoc człowieka lub szybko zamówić taką pomoc jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby uzyskać wszystko w mało chwili.
Oferujemy szybkie płatności, a także specjalne oferty dla korporacji i pozostałe promocje.

Z nami otrzymasz zwrot uzyskania w przeciągu jednego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje znacznie większy godzina, my jednak rozumiemy, że płynność finansowa chce od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Stąd i mający z serwisu PaczkaKurier mogą zyskać zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o moc szybciej, nim przerośnie on znaną pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Żuromin

Oferujemy również gwarancję dostarczenia przesyłki na etap. Jeżeli nie wywiążemy się spośród tego zobowiązania, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Elementy w regulaminie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści wynikające z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy profesjonalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Jesteśmy ogromny wachlarz doświadczonych i doświadczonych firm kurierskich, z którymi współpracujemy. A jedynie ze doświadczonych i estetycznych usług korzystamy, by oferować je własnym klientom!
Jesteśmy poczucie, za jakim mieszka prawie ćwierć miliona użytkowników i ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie krajowe i zewnętrzne, różne gabaryty oraz typy, również inne przesyłki kurierskie, dostawy artykułów i przeprowadzki.
Zapewniamy bezpieczne i bliskie płatności i szybko zwrot pobrania.
Jesteśmy wsparcia i reklamy dla nadających przesyłki. Na części znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz emitowania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji jesteśmy pewność zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie oddana na etap.
Zostaliśmy wyróżnieni prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby pogodzić się do spraw naszych Klientów.

Kurier poczta Żuromin

 

Zobacz również kurier poczta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *